Płytki szare imitujące marmur Saloni Mythos gris mate 60x60
Podawany rozmiar katalogowy może nieznacznie różnić się od rozmiaru rzeczywistego. W przypadku dokupowania płytek należy upewnić się u sprzedawcy czy ich kalibracja (rozmiar rzeczywisty) jest taka sama. Jeśli planowane jest połączenie na jednej powierzchni kilku modeli o tym samym rozmiarze katalogowym, należy poinformować o takim zamiarze sprzedawcę. |
Opis
Kwadratowe płytki gresowe w formacie 60x60 oraz grubości 10,4 mm, pochodzą z nowoczesnej kolekcji Eternal od hiszpańskiego producenta Saloni. Odcienie szarości różnią się od siebie na poszczególnych płytkach, dzięki czemu efekt jaki uzyskamy będzie bardzo naturalny. Model ten posiada rektyfikowane krawędzie oraz matową powierzchnie. Gres porcelanowy jest bardzo wytrzymały dlatego takie kafle świetnie sprawdzą się na podłogach w przedpokoju, klatce schodowej, a dzięki nowoczesnej stylistyce mogą zachwycać na ścianach i podłogach także w salonie, nadając wnętrzu surowej elegancji.
Sklep Biblioteka Glazury oferuje szeroką gamę płytek ceramicznych od największych i najlepszych producentów. Zamawiając u nas produkt masz pewność, że będzie on najwyższej jakości. Dla nas liczy się klient, dlatego dostarczamy zamówienia na terenie całej Polski – od morza aż po góry! Możesz złożyć zamówienie już dziś, nie wychodząc z domu i cieszyć się towarem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!
Dane techniczne
Rozmiar | 60x60 |
Kolor | Szary |
Efekt | Marmur |
Format | Kwadrat |
Wykończenie | Mat |
Material | Gres (mrozoodporny) |
Rektyfikowane | Tak |
![]() |
INFOLINIA 789 102 722
pon-sob 8:00-19:00 |
![]() |
shop@iglazura24.pl |