Regulamin

Regulamin

 

Komunikat dotyczący ochrony danych osobowych

 

Sklep internetowy Biblioteka Glazury prowadzony jest przez Taragona sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadający: adres miejsca wykonywania działalności: Tr.Św.Wojciecha 29 ,80-044 Gdańsk i adres do doręczeń:Tr.Św.Wojciecha 29 ,80-044 GdańskNIP 5842775129, adres poczty elektronicznej: shop@iglazura24.pl ninejszym informuje, iż w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”), może przetwarzać Państwa dane jako administrator danych osobowych, jeżeli zachodzi ku temu odpowiednia podstawa prawna. Zgodnie z zakresem prowadzonej działalności Administrator przetwarza Twoje dane osobowe w różnych celach, zawsze odbywa się to jednak zgodnie z prawem.

W związku z powyższymi zmianami jako administrator informujemy, iż celem przetwarzania Państwa danych osobowych jest: 1. Możliwość świadczenia usług drogą elektroniczną i wykonania umowy której są Państwo stroną wraz z możliwością dokonania transakcji oraz płatności za zakupy – niezbędność przetwarzania do wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), 2. Obsługi zakupów dokonanych bez rejestracji – niezbędność przetwarzania do wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), 3. Obsługi reklamacji – niezbędność przetwarzania do wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), 4. Działań analitycznych i statystycznych prowadzonych w celu poprawy jakości obsługi, analiz zachowań oraz aktywności użytkowników z możliwością poznania preferencji użytkowników, – uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO), 5. Ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi – podstawa prawna przetwarzania – uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO), który polega na ochronie jego praw, 6. Umożliwienie kontaktu Telefonicznego i Mailowego z klientem w celu realizacji zamówienia, bądź wyjaśnienia niejasności związanych z transakcją przez Biuro Obsługi Klienta Taragona Group sp. z o.o.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, Państwa dane przechowywane są przez czas potrzebny do wykonania w/w celów, bądź procedury związanej bezpośrednio zawarciem transakcji.

 

Firma Taragona Group sp. z o.o., jako Administrator Państwa danych osobowych, gwarantuje pełne bezpieczeństwo i poufność. Na każdym etapie dajemy Państwu możliwość rozszerzenia wiedzy i zarządzania dot. przechowywania danych osobowych po wcześniejszym kontakcie mailowym pod adresem biuro.rea@podlasiak.com.pl i weryfikacji przez osobę uprawnioną. 
Na Państwa wniosek dajemy możliwość wycofania zgody i całkowitego usunięcia danych osobowych przechowywanych przez spółke Taragona sp. z o.o.

 

Taragona sp. z o.o.gwarantuje bezpieczeństwo i pełną kontrolę w zakresie przetwarzania i przechowywania Państwa danych osobowych.

 

 
Spółka Taragona sp. z o.o.  posiada kapitał zakładowy w wysokości  12500,00zł


SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO 

NIP: 5842775129

KRS: 0000742661


Zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez Ministra właściwego do spraw gospodarki.

REGON: 380881753


konto: BZ WBK 58 1090 1098 0000 0001 3710 7214

OFERTA SKLEPU

Wszystkie podane ceny w sklepie są cenami brutto.Na życzenie klienta wystawiamy fakture Vat lub paragon.Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny i tylko, i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny bądż mailowy z infolinią

ZAMÓWIENIA

Zamówienia można składać bezpośrednio w sklepie internetowym https://iglazura24.pl jak i drogą elektroniczną na adres shop@iglazura24.pl

Zamówienie składane w naszym sklepie realizowane są automatycznie. 

Wszystkie zamówienia złożone w naszym sklepie , będą potwierdzone telefonicznie lub e-mailowo przez Dział Obsługi Klienta naszej firmy. Zawarcia umowy kupna-spzredaży dochodzi dopiero z chwilą potwierdzenia dostępności towaru przez sklep. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w  w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodniez art. 66 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealozowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.

Powodem uchylenia się od skutków naszego oświadczenia woli może być istotny błąd co do ceny przedmiotu umowy sprzedaży - błędna cena przedmiotu sprzedaży jest w razy niższa od ceny prawidłowej (rynkowej), co wskazuje że błąd ma charakter istotny.

Zgodnie z art. 84 § 1 k.c. w razie błędu co do treści czynności prawnej można uchylić się od skutków prawnych swego oświadczenia woli. Jeżeli jednak oświadczenie woli było złożone innej osobie, uchylenie się od jego skutków prawnych dopuszczalne jest tylko wtedy, gdy błąd został wywołany przez tę osobę, chociażby bez jej winy, albo gdy wiedziała ona o błędzie lub mogła z łatwością błąd zauważyć. 

Warunkiem rozpoczęcia realizacji zamówienia jest przelew z góry w wysokości 100% wartości zamówienia na konto bankowe firmy.

Czas realizacji zamówienia

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych po zakśięgowaniu pieniędz na naszym koncie.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Ilie trwa realizacja zamówienia?

*do 48-72 godziny pod warunkiem że ten towar jest na stanie

* towar pod zamówienie od 14-21 dni pod warunkiem że ten towar jest na stanie w zakładzie

Opłate:

*Zaliczka na towar ze stanow magazynowych 100%

*Zaliczka za towar na indywidualne zamówienie z fabryki wynośi  50%.

 

TRANSPORT

Brak odbioru osobistego w salonie w GdańskuTransport jest zawsze płatny 165,00zł(euro paleta), cena za transport obowiązuję od 1 paczki. Każda przesyłka jest ubiespieczona.

PALETA EURO
Płytki ceramiczne wysyłane są na europaletach za pośrednictwem firm kurierskich PEKAES , SCHENKER , POCZTA POLSKA lub własnym transportem.

Towar wysyłany przez firmę Taragona Group jest ubezpieczony od uszkodzeń powstałych w transporcie.

 

Zwroty i reklamacje

Klient który otrzymał towar zakupiony w naszym sklepie ma obowiązek sprawdzenia przesyłki. W razie jakichkolwiek niezgodności dotyczących otrzymanego towaru bądź uszkodzeń , kazdy klient ma 2 dni roboczych  na spisanie protokołu z kurierem. Taki protokół wraz z dowodem zakupu jest podstawą do uwzględnienia reklamacji.

Składanie reklamacji

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres wskazany Biurem obsługi klienta!

Zwrot towaru

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy(Art. 34. p.2-Ustawa z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta).

 Z chwilą wydania przez Sprzedawcę Produktu przewoźnikowi przechodzą na Klienta nie będącego konsumentem korzyści i ciężary związane z Produktem oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia Produktu. Sprzedawca w takim wypadku nie ponosi odpowiedzialności za utratę, ubytek lub uszkodzenie Produktu powstałe od przyjęcia go do przewozu aż do wydania go Klientowi oraz za opóźnienie w przewozie przesyłki.

Informujemy, że w przypadku kupna na firmę/przedsiębiorstwo/ prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ramach tzw. 14 dniowego zwrotu nie przysługuje.

Ustawa z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827 umożliwiająca odstąpienie od umowy zawartej na odległość jest ustawą konsumencką, regulującą stosunki pomiędzy przedsiębiorcą a Konsumentem, czyli osobą fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

Prosimy o telefon przed wrotem lub email w sprawie ustałenia adresu zwrotu-różny płytki.

Nie przyjmujemy zwrotów nadwyżek!

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.


„Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR).”

INFOLINIA 518 604 854

pon-sob 8:00-19:00

shop@iglazura24.pl
odpowiadamy w ciągu 5 minut

do góry
Promocja kończy się za:

00 dni00godzin00minut00 sekund

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep korzysta z oprogramowania Shoper © 2016-2019 Biblioteka Glazury. Wszelkie prawa zastrzeżone.