Sklep z płytkami | iglazura24.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Płytki łazienkowe Ecoceramic Marshall Gold Pulido 75x75 /1,69m2/

Ocena:
0
Cena jednostkowa: 179,00 zł / m2 Cena sumaryczna: 179,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Sprzedajemy na pełne opakowania

Cena za opak.: 302,51 zł (1.69 m2)

Cena regularna:

179.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Płytka gresowa Ecoceramic Marshall Gold Pulido 75x75 to autorska ceramika projektowana z myślą o komforcie użytkowania w aranżacji eleganckich łazienek, reprezentacyjnych salonów oraz stylowych tarasów. Biały kolor z imitacją marmuru i o polerowanej powierzchni dodaje wnętrzom luksusowego blasku, a jej mrozoodporność zapewnia trwałość na zewnątrz.

Podaj ilość m2 lub opakowań

+- m2 = +- opak.
ilość m2

towar niedostępny

Opis

Płytki łazienkowe Ecoceramic Marshall Gold Pulido 75x75 – podłogowe i uniwersalne

Płytki łazienkowe Ecoceramic Marshall Gold Pulido 75x75 to duży format gresowej płytki, idealny do nowoczesnych i eleganckich przestrzeni. Biała barwa z intensywnym marmurowym wzorem i lustrzanym połyskiem polerowanej powierzchni wprowadza do wnętrz poczucie luksusu. Ten model to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno na podłodze, jak i na ścianach, oferując spójny i wyrafinowany wygląd.

Specyfikacja techniczna

  • Kolor: Biały
  • Grubość: 10.5mm
  • Mrozoodporność: Odporne na mróz
  • Liczba wzorów: 2
  • Kod producenta: Eco-1344
  • Ilość m² w opakowaniu: 1.69
  • Kolekcja: Marshall Gold
  • Kształt: Kwadrat
  • Wykończenie: Poler / Połysk
  • Klasa ścieralności: IV
  • Zastosowanie: Podłoga / Uniwersalne
  • Przeznaczenie dodatkowe: Taras / Balkon, Elewacja
  • Materiał: Gres
  • Format: 75x75
  • Wzór: Marmur
  • Wartość identyfikacyjna: 42

Dla Kogo?

  • Architekci: Elegancka baza do luksusowych projektów wnętrz, łącząca estetykę imitacji marmuru z trwałością gresu.
  • Właściciele Hoteli: Rozwiązanie, które podkreśli prestiż obiektu i zapewni łatwość utrzymania czystości, idealne do łazienki z marmuru.
  • Inwestorzy: Trwała inwestycja w wykończenie powierzchni o wysokich walorach estetycznych i użytkowych.
  • Klienci Indywidualni: Możliwość stworzenia wymarzonej, eleganckiej przestrzeni, gdzie gres wielkoformatowy z wzorem marmuru stanie się głównym elementem dekoracyjnym.

Zalety produktu

  • Mrozoodporność: Pozwala na zastosowanie produktu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, np. na tarasach i elewacjach. Efekt: Uniwersalność zastosowania i trwałość w zmiennych warunkach pogodowych.
  • Wysoki Połysk (Polerowana powierzchnia): Odbija światło, optycznie powiększając przestrzeń i dodając jej blasku. Efekt: Luksusowy akcent dekoracyjny, który przyciąga wzrok i dodaje wnętrzu prestiżu.
  • Klasa Ścieralności IV: Gwarantuje wysoką odporność na intensywne użytkowanie. Efekt: Długotrwałe zachowanie estetyki nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu.
  • Duży Format 75x75: Minimalizuje liczbę fug, tworząc wrażenie jednolitej, przestronnej powierzchni. Efekt: Nowoczesny i elegancki wygląd z łatwością w utrzymaniu czystości.

Zastosowanie

  • Łazienki: Idealne do tworzenia eleganckich i przestronnych wnętrz łazienkowych, szczególnie jako płytki marmurowe ze złotem w połączeniu z odpowiednimi akcentami.
  • Salony i Korytarze: Do reprezentacyjnych przestrzeni, gdzie wymagana jest trwałość i efektowny wygląd.
  • Kuchnie: Doskonałe jako płytka porcelanowa na podłogę, łatwa w czyszczeniu i odporna na codzienne użytkowanie.
  • Tarasy i Balkony: Dzięki mrozoodporności mogą być stosowane na zewnątrz, tworząc spójną aranżację z wnętrzem.
  • Elewacje: Możliwość wykończenia zewnętrznych ścian budynków, nadając im luksusowy charakter.

Design – Porada Eksperta

  • Styl Art Déco: Płytki Marshall Gold Pulido idealnie wpisują się w luksusowy charakter Art Déco. Połącz je z mosiężnymi akcentami, ciemnym drewnem i geometrycznymi wzorami, aby stworzyć wyrafinowaną łazienkę lub elegancki salon.
  • Styl Nowoczesny: Duży format i polerowana powierzchnia doskonale uzupełnią minimalistyczne i nowoczesne wnętrza. Stwórz spójną przestrzeń z czystymi liniami i neutralnymi odcieniami w salonie, kuchni czy łazience.
  • Kombinacja z marmurem: Płytki Ecoceramic Marshall Gold Pulido, imitujące marmur, doskonale harmonizują z dodatkami z prawdziwego kamienia, tworząc spójną i luksusową kompozycję. To sprawia, że złote akcenty na marmurowym tle to klasyka glamour w czystej formie.

Podsumowanie

Płytki Ecoceramic Marshall Gold Pulido 75x75 to luksusowa propozycja dla osób poszukujących trwałości, elegancji i wszechstronności w jednym produkcie. Dzięki autorskiej koncepcji wzorniczej oraz wysokiej jakości wykonania, stanowią przemyślaną propozycję dla wymagających wnętrz i zewnętrznych powierzchni.

Szczegóły Szczegóły

Kolor Biały
Grubość 10.5mm
Mrozoodporność Odporne na mróz
Ilość sztuk w opakowaniu 2
Antypoślizgowość Nie dotyczy
Ilość m2 w kartonie 1.69
Kod producenta Eco-1344
Kolekcja Marshall Gold
Kształt Kwadrat
Powierzchnia Poler / Połysk
Odporność na ścieranie IV
Przeznaczenie Podłoga / Uniwersalne, Taras / Balkon, Elewacja
Typ podkładu Gres/Podłoga
Wymiary [cm] 75x75
Kategoria Marmur
Waga opakowania 42
Szczegóły

Opinie o produkcie (0)

0 / 5
  • Opinie o produkcie Masz ten produkt?

    Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!

    Pokaż więcej
    Czy produkt spełnił Twoje oczekiwania?
    
                                                             Zamknij okno
    Płytki łazienkowe Ecoceramic Marshall Gold Pulido 75x75 /1,69m2/
    0
    Przykro nam, że produkt nie spełnił Twoich oczekiwań.
    Pamiętaj, że zawsze masz 14 dni na zwrot.
    Holder do góry
    789 102 722 ™ 789 102 722
    Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoper.pl