Cena
Dostępność
  Material
   Wykończenie
    Format
     Efekt
      Kolor
       Rozmiar

        Chevron rodem z francuskich parkietów , czy nowoczesne heksagony przywołujące na myśl plastry miodu, a może połączenie tych dwóch oryginalnych kompozycji? Wszystko to znajdziecie w niesamowitej kolekcji HEXAWOOD, która dzięki niesamowicie odtworzonym rysunkom naturalnego drewna na fakturze płytek, wprowadzi ciepły, pełen uroku wystrój do każdej przestrzeni w niezwykle eleganckim, modnym wydaniu. Wyjątkowość hiszpańskiej serii gresów to przede wszystkim rozmaite opcje kompozycyjne, które można stworzyć z ich udziałem, począwszy od sześciokątów(17,5x20cm), które przeżywają obecnie istną rewolucję na rynku aranżacyjnym adaptując się w niemal każdym stylu, po równoległoboki(9x20,5cm), których niestandardowa forma pozwala ułożyć płytki we wzór francuskiej jodełki, wiodącej prym w klasycznych, skandynawskich aranżacjach, czy też koncepcji Retro.
        Ostatnią, najciekawszą opcją dekoracyjną jest zestawienie tych dwóch figur inspirowanych ponadczasowym drewnem, które w zestawieniu wykreują niezmiernie ciekawe efekty wizualne, nadając przestrzeni osobliwego charakteru, zarówno na ścianach oraz podłogach.
        W asortymencie kolekcji Hexawood posiadamy pięć odsłon kolorystycznych gresów drewnopodobnych: Natural, Tan , Old, Grey, oraz White, gdzie dla wszystkich modeli wykorzystano zabieg zmienności tonacyjnej koloru płytek w celu osiągnięcia naturalnego efektu drewna w odbiorze wizualnym.

        Wyślij nam listę produktów wycenimy wszystko kompleksowo shop@iglazura24.pl lub zadzwoń do nas 518 604 854

        INFOLINIA 789 102 722

        pon-sob 8:00-19:00

        shop@iglazura24.pl
        odpowiadamy w ciągu 5 minut

        do góry
        Sample text
        Sklep jest w trybie podglądu
        Pokaż pełną wersję strony
        Sklep korzysta z oprogramowania Shoper © 2016-2019 Biblioteka Glazury. Wszelkie prawa zastrzeżone.